Зустріч фастівських школярів з податківцями

• 21.05.2021

Днями в Фастівській Державній податковій інспекції Головного управління ДПС у Київській області відбулася зустріч працівників інспекції з учнями Фастівського академічного ліцею № 9.

Метою зустрічі стало ознайомлення підростаючого покоління із значенням та місцем податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства, формування економічної грамотності та податкової культури у школярів – майбутніх платників.

Учні дізналися про роль податків у державотворенні, поцікавилися діючим порядком сплати податків для громадян. Старшокласникам розповіли про податкову знижку, скористатись правом на отримання якої вони зможуть під час навчання у середньоспеціальних та вищих навчальних закладах у разі, якщо форма навчання буде платною.