• 11.04.2024

З початку поточного року в місцеві бюджети пристоличного регіону надійшло майже 6,1 млрд грн від платників податків, повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Юліана Козаченко. Вона зауважила, що у порівнянні з відповідним періодом 2023 року цей показник зріс на 34%, що становить додаткові надходження на суму 1,6 млрд грн.

Зокрема, у розрізі основних платежів платники забезпечили зростання у сплаті податку на доходи фізичних осіб на 27% порівняно з минулим роком, що склав 3,5 млрд грн.

Малий та середній бізнес збільшили відрахування єдиного податку майже на 72%, що становить 1,2 млрд грн.

Землекористувачі спрямували до бюджетів територіальних громад Київщини 472,0 млн грн, що на 11% більше, ніж у минулому році.

Власники нерухомості сплатили 214,8 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що становить майже на 23% більше, ніж минулого року.

Крім того, до місцевих бюджетів сплачено 302,6 млн грн акцизного податку, що перевищує на 34% надходження 2023 року.

Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: