У Фастівській громаді привітали працівників закладів сфери охорони здоров’я

• 13.06.2023
👩‍🔬👨‍🔬Напередодні Дня медичного працівника, який відзначається в третю неділю червня, у Фастівській громаді привітали працівників закладів сфери охорони здоров’я.
Розпочався захід з хвилини мовчання за загиблими під час війни, зокрема медиками, які ціною власного життя рятували цивільне населення та захисників України.
За внесок у розвиток охорони здоров’я, надання медичної допомоги населенню громади та професіоналізм були відзначені колективи відділень Фастівської БЛІЛ, структурних підрозділів ЦПМСД та інших закладів охорони здоров’я, які функціонують на території громади.
Дякуємо за відданість професії, за щоденну невтомну працю, повернуте здоров’я та врятовані життя. За те, що допомагаєте відновлюватися пораненим військовослужбовцям та сприяєте реабілітації внутрішньо переміщених осіб.
🙏Окрема подяка всім, хто пліч-о-пліч з військовими нині боронить українські кордони. Професійні, людяні, незламні.
💐Бажаємо всім працівникам медичної галузі мирного неба та Перемоги!