Проведено зустріч для соціальних партнерів та громадських організацій, що надають послуги учасниками бойових дій та членам їх сімей.

• 19.01.2024

Фастівською філією Київського обласного центру зайнятості проведено зустріч для соціальних партнерів та громадських організацій, що надають послуги учасниками бойових дій та членам їх сімей.

Мета заходу-надання інформації щодо державних програм підтримки ветеранів та членів їх сімей.

Заступник директора Фастівської філії Ірина Піхота розповіла про можливість отримання мікрогранту, організацію професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, в т.ч. в закладах професійно-технічної освіти  ДСЗ.

Заступник начальника відділу карʼєрного консультування Наталія Весела проінформувала про можливість проходження тестування.