Про звернення до Національного антикорупційного бюро України

• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 74-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Про звернення до

Національного антикорупційного бюро України

Розглянувши звернення Державного підприємства “Фастівське лісове господарство” “ДП Фастівський лісгосп” від 21.04.2021 року щодо рейдерських захоплень державної власності та з метою незаконного заволодіння землями державного лісового фонду, керуючись Законом України «Про Національне бюро України», ст. 25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Національного антикорупційного бюро України щодо виявлення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень зазначених в листі  Державного підприємства “Фастівське лісове господарство” “ДП Фастівський лісгосп” звернення додається.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань підприємницької діяльності, інвестицій, міжнародних зв’язків, промисловості, транспорту, зв’язку та торгівлі і секретаря міської ради.

Міський голова                                                                   М.В. Нетяжук

до рішення  міської ради

№ 74-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Директору Національного

антикорупційного  бюро України

Ситнику А.С.

Шановний Артеме Сергійовичу!

21 квітня 2021 року № 1479/06-31 на ім’я Фастівського міського голови надійшла заява від Державного підприємства «Фастівське лісове господарство» ДПЮ «Фастівський лісгосп» щодо незаконного заволодіння (рейдерського захоплення) державними землями лісогосподарського призначення 267,5485 га та заповідником «Унава» 777,4394 га, що перебуває у межах ОТГ Фастівського району Київської області (копія заяви додається).

Згідно інформації зазначеної у заяві вбачаються ознаки можливого зловживання службовим становищем службовими особами відділу у Фастівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області, а саме: внесення змін до Державних актів на право постійного користування землею ДП «Фастівський лісгосп».

В зв’язку з тим що ліси України є її національним багатством і за своїм призначенням та місце розташуванням виконують переважно водоохоронні, захисні, санітарно-гігієнічні, оздоровчі, рекреаційні, естетичні, виховні, інші функції та є джерелом для задоволення потреб суспільства в лісових ресурсах, Просимо Вас, провести розслідування щодо незаконних дій посадових осіб уповноважених на виконання функцій держави .

З повагою,

міський голова                                                                              М.В. Нетяжук

Секретар  міської  ради                                                                Л.І.Рудяк