Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Фастівської районної ради щодо виділення коштів для завершення реалізації проєкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області

• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 69-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення депутати Фастівської міської ради від фракції Політичної партії “Європейська Солідарність” від 21.04.2021 року

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Фастівської районної ради щодо виділення коштів для завершення реалізації проєкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області» (текст звернення додається).
  2. Направити звернення до Фастівської районної ради.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                          М. В. Нетяжук

до рішення  міської ради

№ 69-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Голові Фастівської

районної ради

Веремейчику В.П.

08500, м.Фастів,

пл. Соборна, 1

Шановний Вікторе Петровичу!

В 2020 році розпочата реалізація проекту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів».

Розпорядником коштів субвенції з державного  бюджету було визначено Фастівську районну державну адміністрацію як засновника (власника) КНП «Фастівська ЦРЛ». Загальна кошторисна вартість згідно з експертним висновком від 17.03.2020 р. становила 11 425 331,00 грн. В грудні 2020р. було проведено коригування проектно-кошторисної документації та загальна кошторисна вартість збільшилась до 13 847 212,00 грн.

Виконання будівельних робіт розпочато в жовтні  2020р. та до кінця року використано 2 702 613,10 грн. Невикористані кошти субвенції – 8 722 717,90 грн. були повернуті до державного бюджету.

З 28.12.2020 р. засновником (власником) КНП «Фастівська ЦРЛ» стала Фастівська міська рада. В 2021 р. потрібно закінчити реалізацію вище зазначеного проекту, зважаючи на його важливість та необхідність в покращенні надання медичних послуг нашим громадянам.

Оскільки Фастівська ЦРЛ є надавачем послуг вторинного рівня охорони здоров’я для мешканців не тільки Фастівської міської територіальної громади, а й навколишніх громад Фастівського району, просимо Вас підтримати реалізацію проєкту «Реконструкція лікувального корпусу лікарні з добудовою приймального відділення Комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня”, вул. Льва Толстого №17 в м. Фастів Київської області» та сприяти виділенню з районного бюджету 11 144 598,00 грн. для закінчення будівельних робіт.

Міський голова                                                            Михайло НЕТЯЖУК

Секретар  міської  ради                                                              Л.І.Рудяк