Про звернення депутатів Фастівської міської ради до Фастівської районної ради щодо передачі нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою вул. В. Великого, 3 та закріплене за КНП ФМР «Фастівська центральна районна лікарня»

• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 76-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Про звернення депутатів Фастівської міської ради до

Керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи звернення депутатів Фастівської міської ради від фракції Політичної партії “Європейська Солідарність” від 22.04.2021 року,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звернутися до Фастівської районної ради щодо передачі нежитлового приміщення, що знаходиться за адресою вул. В. Великого, 3 та закріплене за КНП ФМР “Фастівська центральна районна лікарня (текст звернення додається).
  2. Направити звернення до Фастівської районної ради Київської області..
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради.

Міський голова                                                          М. В. Нетяжук

до рішення  міської ради

№ 76-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Шановний Вікторе Петровичу!

Відповідно до Закону Україні від 17 листопада 2020 року № 1009-IX “Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій”, правонаступник районної ради району, ліквідованого Верховною Радою України, після припинення відповідних районних рад як юридичних осіб, але не пізніше 1 липня 2021 року, зобов’язаний передати у комунальну власність територіальних громад усі об’єкти спільної власності територіальних громад району, які знаходяться на території цих територіальних громад, відповідно до розмежування видатків між бюджетами, встановлених Бюджетним кодексом України“. Виходячи із сказаного вище, Фастівська районна рада повинна передати з балансу, а Фастівська міська рада прийняти на баланс майно, в тому числі й те, що закріплене за Фастівською ЦРЛ. Зокрема, нежитлова будівля, де була розміщена швидка допомога ЦРЛ, що знаходиться за адресою:                              вул. В. Великого, 3, м. Фастів, Київська область. Зазначене приміщення перебувало на балансі КНП Фастівської районної ради “Фастівська районна лікарня” (інв. № 01032943, під назвою “будівля технічної служби ИП – 39”).  Відповідно до рішення Фастівської районної ради від  24.12.2020 року № 04-02-VІІI “Про вихід зі складу засновників комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради “Фастівська центральна районна лікарня” Фастівська районна рада прийняла рішення вийти зі складу засновників юридичної особи комунального некомерційного підприємства Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» (юридична адреса: Київська область, Фастівський район, сел. Борова,               вул. Глібова, 3, ідентифікаційний код 01994238) та передати зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Фастівського району у комунальну власність Фастівської міської ради Київської області комунальне некомерційне підприємство Фастівської районної ради «Фастівська центральна районна лікарня» разом із закріпленими за ними майном (основними засобами, фондами, матеріальними цінностями, нематеріальними активами, правами та обов’язками). Відповідно Фастівська міська рада прийняла рішення щодо прийняття на баланс зазначеного вище майна та вчинила дії щодо його реєстрації відповідно до чинного законодавства України.

Враховуючи вище зазначену інформацію, з метою недопущення порушення норм чинного законодавства, ми депутати Фастівської міської ради  Фастівського району Київської  області просимо  відмінити  рішення

№ 19-03-VІІІ від 15.04.2021 року «Про передачу нежитлової будівлі швидкої допомоги центральної районної лікарні на баланс Фастівської районної ради», як  таке, що не  відповідає  чинному  законодавству  України.

Міський голова                                                                 М.В. Нетяжук

Секретар  міської  ради                                                        Л.І.Рудяк