Про заходи з відкриття Денного центру соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

• 11.08.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

186-од                                                                                                    від 08.08.2023

Про заходи з відкриття Денного центру

соціально- психологічної допомоги особам,

які постраждали від домашнього насильства

та насильства за ознакою статі

З метою поліпшення системи  надання соціальних послуг  у Фастівській міській територіальній громаді та продовження розвитку мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, постраждалих від домашнього насильства та насильства за ознакою статті,  відповідно до    Меморандуму про  співпрацю між Фастівської міської радою і Громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення» від 08.03.2023р.,  який  реалізується у рамках виконавчого партнерства між фондом ООН в галузі народонаселення в Україні, на виконання рішення Фастівської міської ради  № 67-VІІІ- VІІІ від 22.04.2021р.  «Про  створення Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі», керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи  з  відкриття  Денного  центру  соціально – психологічної допомоги

особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, структурного підрозділу Фастівського міського центру соціальних служб  (додаток).

1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови  з питань  діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                      Михайло НЕТЯЖУК

№                  від

Заходи з  відкриття  –

Денного центру соціально- психологічної допомоги особам,

які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі

Назва заходу Дата Відповдальні
Організувати  урочисте відкриття комунального соціального об’єкта Фастівської міської територіальної громади , за адресою: м.Фастів, провулок Андрія Саєнка, 2а – Денний центр соціально- психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі з організацією безпекових заходів  з визначеням найближчого укриття 10.08.2023р. Швидка Ж.П.

Бортовська Ж.П.

Запросити для урочистого відкриття Денного центру представників: Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та ГО «Інноваційні соціальні рішення» , Київської обласної військової адміністрації, районної військової адміністрації, депутатів різних рівнів,тощо. До 10.082023р. Бортовська Ж.П.

Забезпечити проведення інформаційної кампанії для мешканців Фастівської міської територіальної громади щодо розширення системи соціальних послуг в сфері протидії насильству в сім’ї та гендерно- зумовленого насильства з виготовленням друкованої продукції, інформаційно вербальних вивісок, тощо. До 15.08.2023р. Бортовська Ж.П.
Здійснити організаційні заходи:

-закупити товари та замовити послуги, необхідні для відкриття, проведення та подальшого функціонування  Денного центру (канцтовари, виробничий інвентар, продукція для відзначення з відповідною символікою)

Протягом серпня 2023р. Бортовська Ж.П.
Інформацію щодо заходів з нагоди відкриття Денного центру за сприяння міжнародної донорської підтримки, оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах До 15.08.2023р. Авксентюк Т. В.
Витрати, пов’язані  з закупівлею продукції  для відзначення відкриття та діяльності, оплатити за рахунок  коштів загального фонду виділених ФМЦСС КПК 0213121 КЕКВ 2210;

до 15.08.2023р Бортовська Ж.П.

Садикова Н.М.

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради,

з гуманітарних питань                                                                                   Жанна ШВИДКА