Про введення в експлуатацію та порядок експлуатації дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50, розташованого за адресою: м.Фастів,площа Соборна,1

• 22.02.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14.02.2023                            м.Фастів                              № 31-од

Про введення в експлуатацію

та порядок експлуатації дизельного

генератора DAEWOO DAGFS-50,

розташованого за адресою:

м.Фастів,площа Соборна,1

З метою виробничого використання для забезпечення безперебійної роботи виконавчого комітету Фастівської міської ради  відповідно до ст.8  Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні »,  керуючись  п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Ввести в експлуатацію з 10.02.2023 року дизельний генератор DAEWOO DAGFS-50, новий, 2022р., 50кВА, інвентарний номер 101400064, зі строком корисного використання 5 років, метод амортизації – прямолінійний.

2.Відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради  :

2.1. Завантажувати дизельний генератор DAEWOO DAGFS-50,новий , 2022р., 50кВА дизельним паливом із матеріального резерву виконавчого комітету Фастівської міської ради.

2.2. Вести журнал обліку роботи дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50 із визначенням дати роботи (доба) , часу роботи (годин) , навантаження (%), кількості завантаженого палива (літри), залишку використаного палива (літри)

2.3.Списання дизельного палива здійснювати згідно норм технічного паспорту до дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50, а саме:

– при навантаженні 25% витрати пального 4.0 л. (13  кВт/год)

– при навантаженні 50% витрати пального 7,5 л. (25 кВт/год)

– при навантаженні 75% витрати пального 11,2 л.(37 кВт/год)

– при навантаженні 100% витрати пального 15 л. (50 кВт/год)

– витрати палива на вироблення 1 кВт за годину роботи складає 0,3 л.

На час відсутності облікового приладу витрат палива списання паливно-мастильних матеріалів здійснювати на підставі фактичних даних журналу обліку роботи дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50 .

2.4. Списання паливно-мастильних матеріалів забезпечити з 01.01.2023 року.

2.5. Щомісячно до 5-го числа місяця наступого за звітним подавати до фінансово-господарського відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради Звіт про витрати паливо-мастильних матеріалів.

3.Відповідальним за експлуатацію дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50 призначити начальника відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрія ОСТАПЧУКА та  на робітника з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділу господарського забезпечення виконавчого комітету Фастівської міської ради  Олексія МЕЛЬНИКА.

4.Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру Виконавчого комітету Фастівської міської ради відкрити та вести належний облік дизельного генератора DAEWOO DAGFS-50.

5.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Міський голова                                                      Михайло НЕТЯЖУК