Про  встановлення вартості платних послуг з вивезення рідких побутових відходів, які надає КП ФМР «Фастівводоканал»

• 26.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

Від  16.12.22                                                                             №341

м. Фастів

Про  встановлення вартості

платних послуг з вивезення

рідких побутових відходів, які надає

КП ФМР «Фастівводоканал»

Розглянувши подання комунального підприємства Фастівської міської ради«Фастівводоканал»щодо встановлення вартості платних послуг з вивезення рідких побутових відходів, керуючись пп.2п.а ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1.Встановити вартість платних послугз вивезення рідких побутових відходів, які надає КП ФМР «Фастівводоканал»,згідно додатку 1.

1. Встановлену вартість платних послуг з вивезення рідких побутових відходів вести в дію з моменту прийняття виконавчим комітетом Фастівської міської ради даного рішення.

3.Визнати таким, що втратив  чинність пункт 5 «Надання послуг з вивезення рідких побутових відходів» Додатку 1 до  рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.05.2021 № 217 «Про встановлення  розміру платних послуг, які надає  КП ФМР «Фастівводоканал»з моменту  введення в дію  нової вартості  платних послугз вивезення рідких побутових відходів.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питаньдіяльностівиконавчихорганів ради, з питань ЖКГМатвійчук В.А.

Міський  голова                                                                     Михайло   НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

Фастівської міської ради

№___________ від_____________ 2022