• 06.09.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04.09.2023 року                                     м.Фастів                                                      № 209-од

Про внесення змін до розпорядження

від 24.04.2023 року №96-од

«Про створення комісії з питань

визначення обсягу пайової участі

в утриманні об’єктів благоустрою

Фастівської міської територіальної громади»

В зв’язку з кадровими змінами в апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, враховуючи рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.04.2023 року № 182 «Про затвердження Порядку визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади», відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Наказу Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 12 листопада 2013 року №537 «Про затвердження Типового договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою», керуючись п.20 ч.4. ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести зміни в п. 1 та викласти його у наступній редакції:

«Створити Комісію з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади та затвердити її склад (додається)».

1. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від 04.09.2023 року №209-од

Склад

комісії з питань визначення обсягу пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою Фастівської міської територіальної громади

Зикова Олена Борисівна Голова Комісії,

перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Форосенко Наталія Володимирівна заступник голови комісії

начальник управління економіки та міжнародного співробітництва;

Костецька Вікторія Ігорівна секретар комісії,

головний спеціаліст управління економіки та міжнародного співробітництва;

Члени комісії

Мамулат Наталія Сергіївна

в.о. начальника відділу сфери обслуговування населення, розміщення реклами та захисту прав споживачів виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Воскобой Оксана Леонідівна

в.о. начальника відділу з питань раціонального використання земель виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Скурська Катерина Ігорівна

начальник відділу доходів фінансового управління виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Перехрест Ксенія Петрівна

начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради;
Свириденко Наталія Олександрівна

начальник відділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту виконавчого комітету Фастівської міської ради;

Щур Юлія Дмитрівна

начальник юридичного управління виконавчого комітету Фастівської міської ради

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                Леся ТХОРЖЕВСЬКА