• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 10-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Про внесення доповнень до п.1.7 додатку до рішення Фастівської міської ради від 23.12.20 року № 38-IVVIII «Про затвердження комплексної програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади

на 2021-2025 роки

Враховуючи подання управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради від 21.04.2021 року                 № 583, надаючи важливого значення становищу сімей, в яких проживають діти з інвалідністю,з метою створення неоюхідних умов для вирішення найбільш гострих соціальних проблем, відповідно до п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 року № 309 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести доповнення до п.1.7 додатку до рішення Фастівської міської ради від 23.12.20 року №38-IV-VIII «Про затвердження комплексної програми «Турбота» Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, а саме: п.1.7.1 Надавати матеріальну допомогу сім,ям, які мають дітей з інвалідністю, для забезпечення реабілітаційними послугами в інших центрах реабілітації дітей з інвалідністю, відповідно до поданих заяв їх законних представників. Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня, не може перевищувати 16 тис. гривень, III ступеня – 25 тис. гривень.

Гранична вартість реабілітаційних послуг на рік для однієї дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, освіти, культури, сімї та молоді та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                   М.В.Нетяжук