Про відзначення до  Всеукраїнського дня бібліотек

• 03.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

29.09.2023                                  м.Фастів                                             №233

Про відзначення до

Всеукраїнського дня бібліотек

В зв’язку з відзначенням Всеукраїнського дня бібліотек,  за  активну участь у культурно-мистецькому  житті громади, особистий внесок у розвиток духовності населення, високий професіоналізм, керуючись п.20 ч.4 ст. 42  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Оголосити подяку виконавчого комітету Фастівської міської ради, без виплати матеріального  заохочення,  а саме:

Зубок Ганні Анатоліївні – бібліотекарю ІІ категорії КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека»;

Косяк Лерузі Гаптулхаївні – бібліотекарю ІІ категорії  відділу обслуговування дітей КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека»;

Пипко Валентині Василівні – провідному бібліотекарю КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека».

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК