Про відзначення Дня підприємця

• 06.09.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

04.09.2023 року                                     м.Фастів                                                      № 208-од

Про відзначення Дня підприємця

З метою проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності громади, відповідно до Указу Президента України від 05 жовтня 1998 року № 1110/98 «Про День підприємця», виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва Фастівської міської територіальної громади  на 2021 – 2024 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від  23.12.2020 року № 1-ІV –VIIІ, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди святкування Дня підприємця згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського  голови

№208-од від 04.09.2023 року

З А Х О Д И

з нагоди святкування Дня підприємця

Назва заходу Дата,години,  місце проведення Відповідальний
Забезпечити приміщенням для проведення заходу 04.09.23 р.

13:00-14:00 год.

Тхоржевська Л.О.
Сформувати список гостей, що підтвердили участь у заході з нагоди святкування Дня підприємця до 04.09.23 р. Зикова О.Б.

Мамулат Н.С.

Організувати та забезпечити зустріч гостей по їх приїзду 04.09.23 р.

12:45-13:00год.

Костецька В.І.

Мамулат Н.С.

Організувати та провести захід з нагоди святкування Дня підприємця із врученням грамот та квітів суб’єктам підприємницької діяльності 04.09.23 р.

13:00 год.

Яценко І.А.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди святкування Дня підприємця, оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради вересень-жовтень

2023 р.