• 01.01.2024

Р І Ш Е Н Н Я

_____________                                 м.Фастів                                  №_____

З метою недопущення накопичення побутового сміття на території міста Фастів та попередження негативного впливу побутових відходів на здоров’я людей і навколишнє природне середовище, відповідно до рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №5 від 08.01.2019 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення КП «Фастівська ЖЕК» переможцем конкурсу з визначення виконавця послуг з визначення побутових відходів на території міста Фастова», беручи до уваги протокольне рішення чергового засідання комісії Фастівської міської територіальної громади з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.12.2023, керуючись п.п. 6 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Укласти додаткову угоду до Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова від 08.01.2019, укладеного між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та КП ФМР «Фастівська ЖЕК» (наділі – Договір).
  2. Затвердити додаткову угоду до Договору згідно додатку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до рішення виконавчого комітету

ДОДАТКОВА УГОДА

до Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів

на території міста Фастова від 08.01.2019

«____» __________ 20__ року                                                                м. Фастів

Виконавчий комітет Фастівської міської ради, в особі міського голови Нетяжука Михайла Володимировича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі по тексту – Замовник), з однієї сторони, та

Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастівська житлово-експлуатаційна контора», в особі т.в.о. начальника Авраменка Юрія Володимировича, що діє на підставі Статуту (надалі – Виконавець), з другої сторони, а разом іменовані як Сторони, на підставі Закону України «Про управління відходами» та рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради №_____ від _______ «Про укладання додаткової угоди до Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастів від 08.01.2019», уклали цю Додаткову угоду про наступне:

1. Пункт 6.1. Розділу 6 Договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Фастова від 08.01.2019, укладеного між виконавчим комітетом Фастівської міської ради та КП ФМР «Фастівська ЖЕК», викласти в наступній редакції:

«6.1.   Ця Додаткова угода набирає чинності з дня її укладання та діє до визначення виконавчим комітетом Фастівської міської ради суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №918 від 25.08.2023».

Замовник:

Фастівської міської ради