Про участь делегації учнів закладів  освіти  Фастівської міської територіальної громади у культурно-освітніх заходах у м. Меербуш (Німеччина)

• 03.10.2023

Київськоїобласті

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

20.09.2023                               м.Фастів                                             222-од

Про участь делегації учнів закладів  освіти

Фастівської міської територіальної громади

у культурно-освітніх заходах

у м. Меербуш (Німеччина)

З метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування у неї активної  громадської позиції, налагодження міжнародної співпраці та популяризації кращих українських традицій в інших країнах Європи, в рамках молодіжного обміну на підставі Листа-запрошення міста Меербуш (Федеративна Республіка Німеччина) від 05.06.2023, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” в рамках молодіжного обміну Україна-Німеччина:

1. Забезпечити участь делегації учнів зкладів освіти Фастівської міської територіальної громади ( Далі- Фастівської МТГ) у культурно-освітніх заходах в рамках молодіжного обміну на території м. Меербуш (Федеративна Республіка Німеччина) з 21 вересня 2023 року по 01  жовтня 2023 року (з урахуванням часу на дорогу).
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради сформувати групу учнівської молоді відповідно до вимог приймаючої сторони.
  3. Визначити Безкровну Ірину Володимирівну,заступника директора КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»,   керівником делегації учнів закладів освіти Фастівської МТГ та супроводжуючою особою ( за згодою).
  4. Затвердити список делегації учнів закладів освіти Фастівської МТГ (додаток 1).
  5. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради здійснити заходи з підготовки участі делегації учнів .
  6. Витрати, пов’язані з організацією та перебуванням групи учнів закладів освіти Фастівської МТГ у місті Меербуш (Федеративна Республіка Німеччина) – придбання товарів та послуг, перевезення делегації, тощо, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по загальному фонду або спеціальному фонду та інших джерел, не заборонених законодавством.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                              Михайло НЕТЯЖУК

від  20.09.2023 №222-од

Список делегації учнів закладів освіти Фастівської МТГ ,які беруть участь

у культурно-освітніх заходах на території