Про   створення  робочої   групи   по розгляду документів щодо списання майна,    яке  перебуває  на   балансі КНП ФМР «Європейський простір»

• 03.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

21.09.2023                                              м.Фастів                                                      № 225-од

Про   створення  робочої   групи   по

розгляду документів щодо списання

майна,    яке  перебуває  на   балансі

КНП ФМР «Європейський простір»

Керуючись ст.327 Цивільного кодексу України, ч. 7 ст. 75 Господарського кодексу України, ч.1 ст. 26, ч.5 ст.60, п.20 ч.4 ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення Фастівської міської ради від 27.08.2020 №16-LXXIX-VII «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Фастів»:

1. Затвердити склад робочої групи по розгляду документів щодо списання майна, яке перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір», згідно додатку.
  2. Уповноважити робочу групу на розгляд матеріалів, що стосуються списання комунального майна, поданих Комунальним некомерційним підприємством Фастівської міської ради «Європейський простір» та підготовку відповідного висновку, за результатами розгляду.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                               Михайло НЕТЯЖУК

Додаток  до  розпорядження

міського голови

від_____________№_______

Склад робочої групи по розгляду документів щодо списання майна,  яке  перебуває на балансі Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір»

Голова робочої групи:

Швидка Жанна Петрівна                             – заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, з гуманітарних

питань;

Члени робочої групи:

Матвійчук Валентина Адольфівна             – заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради, з питань ЖКГ;

Сіляк Ольга Федорівна                                – директор КНП ФМР «Європейський простір»;

Котляр Майя Юріївна                                 – бухгалтер КНП ФМР «Європейський простір»;

Пеньківська Ірина Вікторівна                    – завідувач  сектору  раціонального використання

майна;

Щур Юлія Дмитрівна                                  – начальник юридичного управління;

Рачок Оксана Василівна                             –  головний спеціаліст відділу внутрішнього

фінансового контролю та аудиту.

Керуючий справами (секретар) виконавчого

комітету Фастівської міської ради                                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА