Про створення комісії з обстеження технічного дообладнання котелень

• 03.05.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 25.04.2023                                            м.Фастів                                           №98-од

Про створення комісії з обстеження технічного дообладнання котелень

З метою попередження виникнення ризиків на об’єктах теплопостачання, підвідомчих управлінню освіти Фастівської міської ради в умовах воєнного стану, на виконання протоколу №7 засідання регіонального оперативного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023р.р.від 23.09.2022,відповідно до рішення міської ради №13-ХVІ-VІІІ від 21.12.2021 «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік» зі змінами, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити комісію з обстеження технічного дообладнання (влаштування) котелень (надалі – Комісія), підвідомчих управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, у складі згідно з додатком.
  2. Комісії провести обстеженнядообладнаних котелень шляхом виготовлення та встановлення модульних боксів і твердопаливних водогрійних котлів, що працюють на альтернативному паливі, з їх підключенням до робочої насосної групи наступних котелень на газовому паливі:
  • Котельня №3, м. Фастів, вул. Г. Танкістів, 3а (ЗДО №6 «Казка»);
  • Котельня №5, м. Фастів, вул. Я. Мудрого, 42 (ЗДО №8 «Джерельце»);
  • Котельня №10, м. Фастів, пров. Шестопала, 2а (ЗДО №11 «Дзвіночок»);
  • Котельня №15, м. Фастів, вул. Фастівецька, 12 (Фастівська гімназія №10);
  • Котельня №22, м. Фастів вул. С.Васильченка, 2 (Фастівський ліцей №3);
  • Котельня №27, м. Фастів, вул. Великоснітинська, 24 (ЗДО №10 «Малятко»);
  • Котельня №28, м. Фастів, вул. Свято-Воскресенська, 24 (ЗДО №5 «Сонечко»);
  • Котельня №29, м. Фастів, вул. О.Зінченка, 5 (Фастівська гімназія №12);
  • Котельня №32, м. Фастів, вул. Г.Чорнобиля, 9 (ЗДО №2 «Ромашка»);
  • Котельня, м. Фастів, вул. Свято-Богородицька, 95 (Фастівська початкова школа №11);
  • Котельня, м. Фастів, вул. Строкова, 18 (Фастівська станція юних натуралістів);
  • Котельня, с. Веприк, вул. Стеценка, 2 (Веприцький ЗДО «Зірочка»);
  • Котельня, с. Мала Снітинка, вул. Миру, 142а (Малоснітинський ЗДО «Веселка»);
  • Котельня, с. Мала Снітинка, вул. Миру, 117 (Малоснітинський академічний ліцей);
  • Котельня, с. Велика Снітинка, вул. Центральна,83 (Великоснітинський ліцей);
  • Котельня, с. Велика Снітинка, вул. Центральна,101а (Великоснітинська ЗДО «Сонечко»);
  • Котельня, с.Веприк, вул. Стеценка, 3 (Веприцька гімназія);
  • Котельня, с. Мотовилівська Слобідка, вул. Центральна,33 (Мотовилівсько-слобідська гімназія);
  • Котельня, с. Оленівка, вул. Варвари Ханенко, 2а (Оленівська гімназія).
  1. Результати комісійного обстеженняоформити відповідними документами для погодження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта виконавчим комітетом Фастівської міської ради та переведення виготовленого й встановленого виробу (модульний бокс) в основний засіб.
  2. Відділу капітального будівництва скласти зведений кошторисний розрахунок вартості виконанихробіт з технічного дообладнання (влаштування) зазначених вище котелень.
  3. Контроль за виконанням розпорядженняпокласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                       Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

від _____________№_______

С К Л А Д