Про скликання тридцять шостої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 10.02.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

10.02.2023                                                                                               № 27-од

Про скликання тридцять шостої

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5, 7 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати тридцять шосту позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 13 лютого 2023 року на 12:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року
№161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

1.2. Про внесення змін до Регламенту Фастівської міської ради VІІІ скликання.

1.3. Про внесення змін до складу комісії з питань оренди майна Фастівської міської територіальної громади.

1.4. Про внесення змін до складу аукціонної комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Фастівської міської ради.

1.5. Про початок розробки проекту Стратегії розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2023-2027 роки.

1.6. Про внесення змін в додаток до Цільової комплексної Програми «Охорона здоров’я населення Фастівської міської територіальної громади»
на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Фастівської міської ради
№47-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року.

1.7. Про дострокове припинення повноважень старости Великоснітинського старостинського округу Корчука І.П. та виключення його
з персонального складу виконавчого комітету Фастівської міської ради VІІІ скликання.

1.8. Про внесення змін в додаток 2 до рішення Фастівської міської ради №16-ІV-VIIІ від 23.12.2020 р. «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади».

1.9. Про внесення змін в додаток 1 до рішення Фастівської міської ради від 01.03.2021 року №40-VIІ-VIII «Про утворення адміністративної комісії
та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Фастівської міської ради».

1.10. Про припинення дії договору оренди нерухомого майна №59/18 від 03.02.2022 року, що належить до комунальної власності Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради.

1.11. Земельні питання.

1.12. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання тридцять шостої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК