Про скликання сорокової позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 19.04.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Про скликання сорокової

позачергової сесії Фастівської міської

ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорокову позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 20 квітня 2023 року на 15:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад
    з наступним порядком денним:

1.1. Про звернення Фастівської міської ради Київської області до Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації), Міністерства охорони здоров’я України, Кабінету Міністрів України щодо визначення Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» кластерною лікарнею Фастівського району».

1.2. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2022 року
№161-ХХХІІІ-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2023 рік».

1.3. Різне.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорокової позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК