Про скликання сорок сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання

• 12.03.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08.03.2024                                                                             52-од

Про скликання сорок сьомої позачергової сесії

Фастівської міської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 8, 20 ч. 4 ст. 42, ч. 4, 5 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати сорок сьому (ХLVІІ) позачергову сесію Фастівської міської ради восьмого скликання 11 березня 2024 року на 13:00 год. в залі засідань адмінбудинку рад з наступним порядком денним:

1.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2023 року
№581-ХLV-VІІІ «Про місцевий бюджет Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік».Пропозиції3

1.2. Р і з н е.

1. Відділу організаційного забезпечення діяльності ради та її органів довести до відома депутатів міської ради про скликання сорок сьомої позачергової сесії Фастівської міської ради VІІІ скликання.

Міський голова                                                                Михайло НЕТЯЖУК