Про проведення  заходів до Дня працівників  освіти

• 28.09.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

_27.09.2023                                            м. Фастів                                                    № 228-од

Про проведення  заходів

до Дня працівників  освіти

З метою відзначення кращих працівників освіти, підняття престижності праці педагога та вихователя,  з нагоди відзначення  Дня працівників   освіти,  керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради:

1.1.Провести заходи до Дня працівників  освіти.

1.2 Підготувати грамоти, подяки та матеріальне заохочення кращим представникам

працівників освіти.

1.3.Підготувати списки кандидатур на нагородження грамотами, подяками,

матеріальним заохоченням від міського голови.

1.4.Замовити квіти для привітання нагороджуваних.

1. Відділу управління персоналом виконавчого комітету Фастівської міської ради підготувати розпорядження про нагородження представників освіти, грамотами, подяками та заохоченнями від міського голови.
  2. Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів з нагоди відзначення Дня працівників освіти Фастівської міської територіальної громади оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету.
  3. Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів до Дня працівників освіти оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 0611142 .
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                     Михайло  НЕТЯЖУК