Про проведення у Фастівській міській територіальній громаді заходів до Дня закоханих у 2023 році

• 22.02.2023

№30-од від 14.02.2023

Про проведення у Фастівській міській територіальній громаді заходів

до Дня закоханих у 2023 році

На виконання Програми підтримки та розвитку молоді у Фастівській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 року №13-IV –VIII,  Комплексної програми забезпечення прав дітей  та підтримки сімей з дітьми Фастівської міської територіальної громади  “Назустріч дітям” на 2023-2027 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 20.12.2022 №158ХХХІІІ– VІІІ, з метою популяризації сімейних цінностей та організації змістовного проведення дозвілля молоді та сімей, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Затвердити заходи з підготовки та проведення у Фастівській міській територіальній     громаді Дня закоханих у 2023році (додаток).

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови    з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини Давиденко О.П.

Міський  голова                                                                                    Михайло  НЕТЯЖУК

Додаток до розпорядження

№                від

ЗАХОДИ

з підготовки та проведення у Фастівській міській територіальній громаді

Дня закоханих у 2023році

Назва заходу Дата Відповідальні

Організувати та провести у Молодіжному центрі:

–   онлайн-фотоконкурс;

–   конкурс «Найромантичніша історія кохання»;

13-14.02.2023 р. Скоробогата В. В.
Підготувати сценарій урочистої частини церемонії відзначення Золотого(Діамантового) ювілею подружнього життя До 13.02.2023р. Скоробогата В. В.
Інформацію щодо заходів з нагоди Дня закоханих оприлюднити у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті міської ради та у соціальних мережах. 07-14.02.2023р. Авксенюк Т. В.
Організувати  проведення  урочистої церемонії відзначення 50/60-річчя подружнього життя сімейними парами  фастівської громади  на  території громадського простору біля інсталяції «Обручка», з залученням працівників та приміщень Фастівського міськрайонного відділу ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2; 14.02.2023р.

Бортовська Ж.П.
Забезпечити висвітлення матеріалів

онлайнфотоконкурсу для молоді «Закохані» на екрані громадського простору «П’ятачок демократії»

14.02.2023р. Ковальов М.О.
Повідомити КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медикосанітарної допомоги» щодо проведення заходів та забезпечення охорони публічного порядку і належного медичного нагляду. До 14.02.2023р. Костюк І. М.
 Забезпечити  закупівлю продукції для відзначення і нагородження  ювілярів подружнього життя – сімейних пар під час проведення урочистої церемонії відзначення  «Золотого весілля». До14.02.2023р. Бортовська Ж. П.
Запросити на захід сімейні пари, які у 2023 році святкують ювілейні дати спільного 50/60-річного подружнього життя. До 14.02.2023р. Бортовська Ж.П.
Запросити представників активної громадськості та молоді громади для участі у заході з популяризації сімейних цінностей з дотриманням заходів безпеки та інформуванням про місця найближчого укриття

(вул..Шевченка,1)

До 14.02.2023р. Бортовська Ж. П.

Скоробогата В.В.

Забезпечити звукове оформлення урочистої церемонії відзначення Золотого (Діамантового) ювілею подружнього життя на території   громадського простору біля інсталяції «Обручка», з залученням працівників та приміщень Фастівського міськрайонного відділу ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2 ( за згодою);     14.02.2023р. Скоробогата В.В. Скурська О.В.
Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до місця проведення заходу. 14.02.2023р. Тхоржевська Л.О.
Забезпечити  подарунковою продукцією  та квітами учасників урочистої церемонії   «Золоте весілля» подружні пари, що підтвердять круглу дату подружнього  життя свідоцтвом про одруження під час заходу. До 14.02.2023р. Бортовська Ж.П.
Провести  підготовку   території  громадського простору біля інсталяції «Обручка», поряд з приміщенням Фастівського міськрайонного відділу

ДРАЦС, м.Фастів, вул.Шевченка,2;

До 14.02.2023р. Чемерський О.Ю.
Витрати, пов’язані з  закупівлею продукції для відзначення і нагородження  на проведення   заходу урочистої церемонії відзначення  «Золотого весілля»  оплатити за рахунок коштів виділених ФМЦСС по загальному фонду КЕКВ 2210. Лютий 2023р. Бортовська Ж.П.
Витрати, пов’язані з закупівлею продукції для відзначення і нагородження  переможців  фотоконкурсу та конкурсу у молодіжному центрі, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму по загальному фонду КЕКВ 2210.

Лютий, 2023 р. Скоробогата В.В.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                               Леся ТХОРЖЕВСЬКА