Про проведення Форуму «Індустріальні парки: державна підтримка та перспективи розвитку»

• 07.03.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05.03.2024                                       м.Фастів                                              № 46-од

Про проведення Форуму

«Індустріальні парки: державна підтримка

та перспективи розвитку»

З метою сприяння залученню державної підтримки у створення нових виробництв через механізм індустріальних парків задля перетворення їх на рушійну силу економічного та промислового розвитку, виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік, керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити заходи з нагоди проведення Форуму «Індустріальні парки: державна підтримка та перспективи розвитку» згідно додатку.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                           Михайло НЕТЯЖУК

до розпорядження міського голови

№ __________ від _______________

З А Х О Д И

з нагоди проведення Форуму

«Індустріальні парки: державна підтримка та перспективи розвитку»

Назва заходу Дата, години, місце проведення Відповідальний
Провести засідання оргкомітету по підготовці до проведення Форуму до 05.03.2024 Нетяжук М.В.
Забезпечити приміщенням для проведення заходу (Фастівський міський палац культури) 06.03.2024

10:30-13:00 год.

Швидка Ж.П.

Струтинська О.В.

Поліщук І.С.

Організувати та забезпечити зустріч почесних гостей по їх приїзду 06.03.2024

10:30-11:00 год.

Зикова О.Б.

Форосенко Н.В.

Костецька В.І.

Забезпечити оргтехнікою для трансляції презентаційних матералів 06.03.2024

10:30-13:00 год.

Тхоржевська Л.О.

Ковальов М.О.

Забезпечити учасників заходу трансфером Будинок культури-Індустріальний парк (Промзона) туди і назад 06.03.2024 Швидка Ж.П.

Єриш Н.Л.

Витрати пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок цільового або загального фонду виконавчого комітету Фастівської міської ради. Квітень-травень

2024 р.

Міхєєва О.О.