Про підготовку та відзначення у 2023 році Дня єднання

• 22.02.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

17.02.2023 р.                           м. Фастів                             38-од

Про підготовку та відзначення

у 2023 році Дня єднання

З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, увічнення великої людської, громадської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості духу громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, на виконання Указу Президента України від 14.02.2022 року № 53/2022 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», відповідно до Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI, ,керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2023 році Дня єднання (додаток 1).
  2. Затвердити план заходів по підготовці та відзначення у 2023 році Дня єднання (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань Швидку Ж. П.

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК

до  розпорядження

№                        від

Склад організаційного комітету з підготовки та відзначення

Нетяжук Михайло Володимирович міський голова, голова оргкомітету
Швидка Жанна Петрівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань, заступник голови організаційного комітету
Члени оргкомітету:
Зикова Олена Борисівна перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
Авксентюк Тетяна Володимирівна начальник відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ
Давиденко Олена Павлівна заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань медицини
Матвійчук Валентина Адольфівна ­– заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ
Мачтакова Анна Миколаївна ­– завідувач сектором демократичних ініціатив
Рудяк Людмила Іванівна секретар міської ради
Скоробогата Вікторія Валентинівна в. о. начальника управління культури, молоді та туризму
Тхоржевська Леся Олександрівна керуючий справами (секретар) виконкому
Топілін Сергій Сергійович ­– завідувач сектору з питань мобілізаційної роботи
Чемерський Олег Юрійович в.о. начальника КП «Фастів-благоустрій»
Яровенко Юрій Петрович представник Фастівського районного управління поліції (за згодою)

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                    Леся ТХОРЖЕВСЬКА

№                         від

План заходів по підготовці та відзначенню

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1. Провести засідання оргкомітету з питань підготовки та відзначення Дня єднання. Лютий, 2023 р. Нетяжук М. В.

2. Провести покладання квітів до пам’ятника Захисникам України 16.02.2023

Скоробогата В. В.

3. Провести у КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури» відкриту зустріч на тему: «Відновлення України» з представниками керівництва КОДА, релігійних та громадських організацій, депутатами

Скоробогата В. В.

4. Провести підготовчі заходи у міському Палаці культури. До 16.02.2023 Скоробогата В. В.

5. Замовити:

–          квіти для покладання, відзначення та нагородження під час проведення заходів;

–          послуги з виготовлення макетів для біл-бордів;

–          кейтерингові послуги для харчування учасників заходу;

6. Розмістити біл-борди на рекламних площинах міста До 16.02.2023

Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

7. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

Яровенко Ю. П.

Давидено О. П.

8. Забезпечити транспорт для перевезення необхідного обладнання  для організації круглого столу у міському Палаці культури.

Матвійчук В. А.

Авраменко Ю. В.

9. Забезпечити висвітлення в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради інформацію про заходи з відзначення Дня єдності До 16.02.2023 Авксентюк Т. В.
10. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240. Лютий-Березень, 2023 р. Скоробогата В. В.

Керуючий справами (секретар)