Про підготовку та відзначення 210-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

• 12.03.2024

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.03.2024                                             м.Фастів                                                 51-од

Про підготовку та відзначення

210-ї річниці від дня

народження Т. Г. Шевченка

З метою вшанування великого духовного та національно-патріотичного значення постаті Т.Г. Шевченка для українського народу, його спадщини для зміцнення суспільної злагоди, формування у громадян національної свідомості, на виконання Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2024–2026 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 22.12.2023 № 574-XLV-VIІI, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 210-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка (додаток).
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

№                         від

План заходів з підготовки та відзначення

210-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

№ пп Назва заходу Термін виконання Відповідальні
1.

Провести покладання квітів до пам’ятника  Т. Г. Шевченку. 09.03.2024

Нетяжук М.В.

Швидка Ж. П.

2. Провести тематичний захід «І слово Кобзаря лунає крізь віки!» в міському Палаці культури (мала зала). Провести нагородженням переможців виставки-конкурсу образотворчого мистецтва  та літературної творчості “Тарасовими стежками”. 09.03.2024

Нетяжук М.В.

Швидка Ж. П.

Поліщук І.С.

Єриш Н. Л.

3. Провести організаційні заходи:

– підготувати сценарій тематичного заходу;

– забезпечити звуковий супровід заходу;

-забезпечити участь творчих колективів Палацу культури.

До 09.03.2024

09.03.2024

Поліщук І.С.

4. Оприлюднити на офіційному сайті міської ради, у місцевих ЗМІ та соц. мережах інформацію про 210-ту річницю з Дня народження Т.Г.Шевченка. До 09.03.2024 Авксентюк Т. В.

5. Замовити та придбати постер для біл-борда та квіти для покладання.

Розмістити постер на рекламному щиті в центрі міста.

До 09.03.2024 Поліщук І.С.

Чемерський О. Ю.

6. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР “Фастівський центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо запланованих заходів

09.03.2024

До 09.03.2024

Яхновський А.В.

Костюк І. М.

7. Упорядкувати пам’ятник Т.Г.Шевченка, провести благоустрій прилеглої до нього території, забезпечити прибирання та вивезення сміття. До 09.03.2024 Матвійчук В. А.

Чемерський О.Ю.

8. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів (замовлення товарів та послуг) оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КПКВК 1014082. Березень, 2024 р. Поліщук І.С.

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету Фастівської міської ради                              Леся ТХОРЖЕВСЬКА