Про підготовку та відзначення 105-ї річниці підняття Українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту

• 26.04.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

25.04.2023                               м. Фастів                             99-од

Про підготовку та відзначення

105-ї річниці підняття

Українських прапорів

на кораблях Чорноморського флоту

З метою відзначення 105-ї річниці підняття Українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту та Севастопольській фортеці, встановлення військово-морського прапора Збройних сил України, на виконання Указу Президента України від 27 вересня 2010 року № 918/2010 «Питання шефства над Збройними Силами України», Комплексної програми розвитку культури Фастівської міської територіальної громади на 2021–2023 роки, затвердженої рішенням Фастівської міської ради від 23.12.2020 № 12-IV-VIІI, листа Командувача Військово-морських сил Збройних сил України, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 105-ї річниці підняття Українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту (додаток).
  2. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на керуючого справами (секретаря виконавчого комітету Фастівської міської ради) Л. О. Тхоржевську.

Міський  голова                                                                                         Михайло НЕТЯЖУК

№                      від

З А Х О Д И

з  підготовки та відзначення 105-ї річниці підняття

Українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту

Назва заходу Дата та час проведення

Відповідальні
1. Організувати та провести заходи з нагоди відзначення 105-ї річниці підняття Українських прапорів на кораблях Чорноморського флоту:

– церемонію підняття військово-морського прапора Збройних сил;

– покладання квітів до пам’ятника Захисникам України;

– виставку та показ тематичних фільмів у міському Палаці культури;

– організувати фотовиставку у фойє Палацу культури.

29.04.2023

площа Соборна

Тхоржевська Л.О.

Швидка Ж. П.

Скоробогата В. В.

Дакал. Т.А.

2. Запросити до участі в урочистостях:

–      військовослужбовців та учасників російсько-української війни;

–      представників військово-морських сил Збройних сил України;

–      представників міністерства оборони;

–      народних депутатів;

–    депутатів міської ради;

–    представників Фастівської районної військової адміністрації;

–    представників виконавчого комітету;

До 29.04.2023

Бортовська Ж. П.

Тхоржевська Л. О.

Кирсенко Н Ю.

Яценко І. А.

3. Здійснити організаційні заходи:

–   підготувати сценарій церемонії підняття прапора;

–   замовити та придбати послуги з виготовлення інформаційно-поліграфічної продукції (макетів для біл-бордів);

–   замовити продукцію для відзначення та нагородження, квіти;

До 29.04.2023 Скоробогата В. В.

4. Замовити та придбати:

–   послуги з гарячого харчування;

–   кейтерингові послуги;

–   сувенірну  та інформаційно-поліграфічну продукцію;

–   виготовлення прапора військово-морських Збройних сил України.

До 29.04.2023 Міхєєва О. О.

Тхоржевська Л. О.

5. Розмістити постери на рекламних щитах громади.

Закупити прапори.

Провести благоустрій території проведення заходу.

Оновити прапори на флагштоках площі Соборної.

До 29.04.2023 Матвійчук В. А.

Чемерський О. Ю.

6. Забезпечити громадський порядок та належний медичний нагляд під час проведення заходів у місцях проведення заходів.

Повідомити Фастівське відділення поліції та КНП ФМР «Фастівський міський центр первинної медичної допомоги» щодо запланованих заходів.

29.04.2023

До 29.04.2023

Яровенко Ю. П.

Костюк І. М.

7. Забезпечити транспорт для перевезення звукової апаратури від Палацу культури до площі Соборна та у зворотному напрямку для проведення заходу. 29.04.2023 Матвійчук В.А.
8.

Витрати, пов’язані з організацією, підготовкою та проведенням церемонії підняття прапору, оплатити за рахунок коштів, виділених управлінню культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради по КЕКВ 2210, 2240. Квітень-Травень, 2023

Скоробогата В. В.
 9. Витрати, пов’язані з організацією та проведенням заходів оплатити за рахунок коштів, виділених виконавчому комітету Фастівської міської ради по спеціальному або загальному фонду бюджету. Квітень-Травень,  2023 Міхєєва О. О.
10. Витрати, пов’язані з підготовкою та проведенням заходів, оплатити за рахунок коштів, виділених КП «Фастів-благоустрій» по загальному фонду бюджету Квітень-Травень,  2023 Чемерський О. Ю.

Керуючий справами                                                                                  Леся ТХОРЖЕВСЬКА