Про  нагородження  до  Дня   працівників  освіти

• 03.10.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

26.09.2023                                           м.Фастів                                                        №227

Про  нагородження  до

Дня   працівників  освіти

За високі досягнення  в організації  навчально-виховного процесу, відданість  педагогічній справі, особистий внесок у розвиток освіти та з нагоди святкування Дня працівників освіти, керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради без виплати  матеріального  заохочення:

Сікідіній Людмилі Анатоліївні, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи Фастівського ліцею №1 Фастівської міської ради Київської області.

Люльці Інні Анатоліївні, бібліотекарю  Фастівського ліцею №4  Фастівської міської ради Київської області.

Назаренко Юлії Павлівні, директору закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку №11 «Дзвіночок» Фастівської міської ради Київської області.

Котляр Вікторії Олегівні, директору Фастівської початкової школи №11 Фастівської міської ради Київської області.

Кібкало Людмилі Володимирівні, директору Фастівецької гімназії Фастівської міської ради Київської області.

Ржаніциній Вікторії Анатоліївні, бухгалтеру І категорії централізованої бухгалтерії управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради.

Жук Ганні Петрівні, вчителю біології та хімії  Великомотовилівського ліцею Фастівської міської ради Київської області.

Підгурській Софії Ярославівні, практичному психологу Закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку  №6 «Казка» Фастівської міської ради Київської області.

Дзюбі Вікторії Павлівні, консультанту з виховної та позашкільної роботи Комунального закладу Фастівської міської ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Войтенко Наталії Валеріївні, керівнику гуртка Фастівської станції юних натуралістів Фастівської міської ради Київської області.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК