Про надання згоди та погодження відчуження Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» Комунальної машини Kärcher MIC 35, виробник – Компанія  «ALFRED KARCHER SE & Co. KG» шляхом продажу на електронному аукціоні в електронній торговій системі

• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 71-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Цивільним кодексом України, враховуючи звернення комунального підприємства  «Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду та погодити відчуження майна – Комунальної машини Kärcher MIC 35, виробник – Компанія «ALFRED KARCHER SE & Co. KG», яка перебуває в господарському віданні Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій», встановивши стартову ціну на рівні його балансової вартості.
  2. Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» здійснити заходи, пов’язані з підготовкою та проведенням електронного аукціону в електронній торговій системі.
  3. Кошти, отримані від продажу майна, визначеного в пункті 1 рішення (за вирахуванням податків, що підлягають сплаті в результаті відчуження майна) залишити  в розпорядженні комунального  підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та спрямувати на поповнення статутного фонду.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова

М.В. Нетяжук