Про надання матеріальної винагороди Почесним громадянам м. Фастова з нагоди Дня міста

• 18.09.2023

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

07.09.2023                                                                                   № 211-од

Про надання матеріальної винагороди

Почесним громадянам м. Фастова

з нагоди Дня міста

Відповідно до рішення Фастівської міської ради від 12.05.2011 №18-Х-VI «Про затвердження Положення та складу комісії з попереднього розгляду питання присвоєння звання «Почесний громадянин міста Фастова» (зі змінами та доповненнями), керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Надати матеріальну винагороду Почесним громадянам міста в сумі
    2 484 грн. 47 коп. (дві тисячі чотириста вісімдесят чотири гривні сорок сім копійок) кожному, а саме:
  2. Абрамову Андрію Валерійовичу
  3. Блощаневичу Сергію Михайловичу
  4. Бобовніковій Людмилі Петрівні
  5. Войтенку Віктору Миколайовичу
  6. Гірченку Анатолію Васильовичу
  7. Древецькому Анатолію Анатолійовичу
  8. Ємцю Іллі Миколайовичу
  9. Камінському Віктору Михайловичу
  10. Карасик Валентині Леонтіївні
  11. Кононенку Валентину Федоровичу
  12. Кудряшову Володимиру Михайловичу
  13. Макельській Наталії Іванівні
  14. Пеньковому Олександру Миколайовичу
  15. Піньковській Еммалії Антонівні
  16. Савченку Олександру Андрійовичу
  17. Цісару Миколі Омельяновичу
  18. Романіву Михайлу Володимировичу
  19. Онищук Любов Іванівні
  20. Начальнику фінансово-господарського відділу – головному бухгалтеру виконавчого комітету Фастівської міської ради Міхеєвій О.О. нарахувати
    та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 44 720 грн. 46 коп. (сорок чотири тисячі сімсот двадцять гривень сорок шість копійок) за рахунок коштів міського бюджету.

Міський голова                                                                   Михайло НЕТЯЖУК