Про надання дозволу на тимчасове розміщення торгівлі з лотка ФО-П Хапанцев О.С.

• 05.05.2023

м.Фастів

від 04.05.2023р.                                                                                                                 № 202

Про надання дозволу на тимчасове

розміщення торгівлі з лотка

ФО-П Хапанцев О.С.

З метою впорядкування  розміщення об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської територіальної громади, враховуючи заяву фізичної особи –підприємця Хапанцева Олександра Сергійовича щодо надання дозволу на розміщення торгівлі з лотка на території Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір», керуючись Законом України «Про захист прав споживачів» «Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 2006 року № 833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правилами торгівельного обслуговування на ринку споживчих товарів», рішенням виконавчого комітету Фастівської міської ради від 17.04.2023р. № 174 «Про затвердження Порядку погодження місця розміщення об’єктів торгівлі, сфери послуг, відпочинку та розваг на території Фастівської міської  територіальної громади», рекомендацією комісії з організації торгівлі, розміщення сезонних об’єктів сфери послуг, відпочинку та розваг, розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території Фастівської міської територіальної громади від 28.04.2023 року, керуючись пп.10  п.2  ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», пп.8 п.а, пп.1 п.б ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Надати фізичній особі – підприємцю Хапанцеву Олександру Сергійовичу дозвіл на розміщення торгівлі з лотка, а саме: безалкогольні напої, кавові напої, чай, морозиво, на території Комунального некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Європейський простір» за адресою: вул. Братів Сидоренків,12, м. Фастів, Київська область, площею 10 м², з 5 травня 2023р. по 5 жовтня 2023р., з 10.00 до 19.00.
  2. Фізичній особі-підприємцю Хапанцеву О.С. протягом 10 днів укласти Договір на обслуговування території з КНП ФМР «Європейський простір».
  3. ФО-П Хапанцеву Олександру Сергійовичу протягом 10 днів звернутися до Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради для укладання Договору щодо пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою.
  4. Відповідальність за дотриманням санітарно-гігієничних норм, протипожежної безпеки, техніки безпеки, естетичного вигляду об’єктів сфери послуг та розваг покласти на суб’єкта господарювання та адміністрацію КНП ФМР «Європейський простір».
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                   Михайло НЕТЯЖУК