Про надання дозволу Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на достроковий викуп предмета лізингу (Комунальної машини Kärcher MIC 35, виробник – Компанія  «ALFRED KARCHER SE & Co. KG») за договором фінансового лізингу №503/2020/КОД-МСБ-ФЛ-1» від 27.04.2020 року, укладеним між Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та Публічним акціонерним товариством Акціонерний Банк «УКРГАЗБАНК»

• 30.04.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№ 70-VІІІ-VIIІ

від  22.04.2021 року

Акціонерний Банк «УКРГАЗБАНК»

Керуючись ст.806-809  Цивільного  кодексу  України, Бюджетним  кодексом України,  Законом України  «Про фінансовий лізинг», ст.25, 59, ч.2 ст.70 Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на достроковий викуп предмета лізингу (Комунальної машини Kärcher MIC 35, виробник – Компанія «ALFRED KARCHER SE & Co. KG») за договором фінансового лізингу №503/2020/КОД-МСБ-ФЛ-1» від 27.04.2020 року, укладенимміж Комунальним підприємством Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та Публічним акціонерним товариством Акціонерний Банк «УКРГАЗБАНК».
  2. Керівнику КП ФМР «Фастів-благоустрій» здійснити передбачені договором фінансового лізингу №503/2020/КОД-МСБ-ФЛ-1» від 27.04.2020 заходи щодо дострокового викупу предмета лізингу та укласти відповідну додаткову угоду після спливу 12 місяців з дати початку перебігу строку лізингу.
  3. Після викупу предмета лізингу та підписання кінцевого акту прийому-передачі, КП ФМР «Фастів-благоустрій» здійснити дії щодо оформлення відповідних документів, що підтверджують право власності на техніку.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.
Міський голова                                                                М.В. Нетяжук