Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської громади на 2024 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

• 22.01.2024

Повідомлення
щодо оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий вигляд його змісту.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2024 рік (далі – Програма) є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями регіонального розвитку задля підвищення стандартів життя населення, у тому числі на основі створення умов для розвитку конкурентоспроможної та інноваційної економіки, модернізації соціальної сфери та забезпечення гармонійного розвитку регіону. Програма спрямована на виконання основних напрямів розвитку громади задля покращення добробуту її мешканців:

1. Розвиток реального сектору економіки та підвищення конкурентоспроможності громади;
  2. Розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури;
  3. Підвищення соціальних стандартів та якості життя;
  4. Розбудова інформаційного суспільства та посилення взаємодії з громадськістю;
  5. Забезпечення безпеки життєдіяльності мешканців Фастівської МТГ.
  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Фастівська міська рада

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

а) дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки Програми розпочато з 22 січня 2024 року і триватиме до 22 лютого грудня 2024 року

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

Зауваження і пропозиції подаються до управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради  (пл. Соборна, 1, каб.319, м. Фастів, 08500 або на електронну адресу economika101@ukr.net).

Пропозиції (у письмовому або електронному вигляді) подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місцезнаходження. Усі зауваження і пропозиції до проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Через воєнний стан у країні та задля максимального дотримання карантинних вимог, проведення громадських слухань не передбачено.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проєкту документа державного планування

З проєктом Програми та Звітом про СЕО можна ознайомитися в управлінні економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради (пл. Соборна, 1, каб.319, м. Фастів, 08500), а також на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради за посиланням https://bit.ly/3SpMLu2 .

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій

Управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради (пл. Соборна, 1, каб.319, м. Фастів, 08500, електронна адреса economika101@ukr.net), з 22.01.2024 по 22.02.2024 включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям  населення, що стосується документа державного планування

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Департамент екології та природних ресурсів Київської ОВА, відділ з питань енергозбереження, енергоефективності та екології виконавчого комітету Фастівської міської ради.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування.

Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Звіт СЕО Фастів 2024 рік

Програма соцеконом 2024