Фізичні особи – контролюючі особи одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи – до 1 травня 2024 року, зобов’язані подавати Звіт про КІК

• 11.04.2024

ГУ  ДПС у Київській області нагадує, що відповідно до п.п. 39 прим. 2.5.2 п. 39 прим. 2.5 ст. 39 прим. 2 ПКУ фізичні особи – контролюючі особи зобов’язані подавати Звіт про контрольовані іноземні компанії (далі – Звіт) до контролюючого органу одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи за відповідний календарний рік засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги».

До Звіту в обов’язковому порядку додаються завірені належним чином копії фінансової звітності контрольованої іноземної компанії (далі – КІК), що підтверджують розмір прибутку КІК за звітний (податковий) рік.

Більше інформації читайте тут.

Залишаємось на зв’язку: Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук

ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast