Безпека на дорозі – безпека в житті

• 19.05.2021

З 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу   проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху.

Безпека руху  – це і  безпечна швидкість, і  безпечна інфраструктура, і  альтернативні види транспорту, і  безпечна поведінка учасників дорожнього руху.  Це важлива складова освітнього процесу. І тому протягом тижня в закладах освіти Фастівської громади проходять різноманітні заходи: тематичні уроки, бесіди, виховні години, перегляди відеоматеріалів з прикладами конкретних ситуацій на дорозі, презентації учнівських відеоробіт тощо.

В шкільних бібліотеках як осередках інформаційної культури оформлено  книжкові виставки, біля яких бібліотекарі, вихователі груп продовженого дня проводять огляди літератури, організовують тематичні ігри, вікторини, присвячені дорожнім знакам, правилам поведінки пішоходів та користування громадським та персональним транспортом.

Отже, школи нашої громади спрямовують свою діяльність як на профілактику дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей, так і на формування навичок дотримання правил поведінки на дорозі. І робота в цьому напрямку не обмежується лише одним Тижнем, оскільки навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо фундамент їх майбутнього безпечного життя.