30 жовтня відбудеться засідання Громадської ради

30 жовтня, о 15:30, на 1 поверсі адмінбудинку рад (пл.Соборна, 1) відбудеться засідання Громадської ради з наступним порядком денним:

1. Про затвердження порядку денного.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про обрання лічильної комісії.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про схвалення Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Фастівської міської ради в новій редакції.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про затвердження Регламенту Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради в новій редакції.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про обрання заступників голови Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про утворення постійних комісій Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, обрання голів постійних комісій, визначення їх кількісного та персонального складу.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про утворення Президії Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Доповідач: Анощенко М.

1. Про презентацію Комунікаційної стратегії Громадської ради при виконавчому комітеті Фастівської міської ради.

Доповідач: Аністратенко С.

1. Різне.