КП ФМР «Фастівводоканал»: публічний договір

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджених постановою Кабінетів Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2022 р. № 85)

30 листопада 2023 року КП ФМР «Фастівводоканал» на офіційному сайті Фастівської міської ради: http://fastiv-rada.gov.ua/ опублікував ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що є публічним договором приєднання та ЗАЯВУ-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

            Публічний договір – це договір, в якому одна сторона взяла на себе обов’язок здійснювати надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів.

 

            Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонованого договору в цілому. Друга сторона не може запропонувати свої умови договору.

 

            Публічна оферта – це пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі укласти договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті.

            Для споживачів – власників квартир (житлових) у багатоквартирних будинках: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР вважається укладеним із споживачем, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради співвласники багатоквартирного будинку на загальних зборах не прийняли рішення про вибір іншої моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем.

Для споживачів – власників індивідуальних (садибних) житлових будинків: ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР з власником індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради, якщо такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги (фактичне виконання робіт із відключення будинку).

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

            Для «нових» споживачів: Фактом приєднання споживача до умов індивідуального публічного договору є обов’язкове підписання ЗАЯВИ-ПРИЄДНАННЯ! Для підписання заяви-приєднання необхідно особисто надати до КП ФМР «Фастівводоканал» копії наступних документів:

  • документ, що підтверджують право власності або користування на житлове приміщення;
  • копію паспорту власника;
  • РНОКПП власника;
  • інформація про кількість осіб, які фактично користуються послугами (довідка про склад сім’ї, будинкова книга);
  • копія паспорту засоба обліку;
  • проектно-технічна документація на водопостачання / водовідведення (робочий проект) для споживачів приватного сектору.

Адміністрація КП ФМР «Фастівводоканал»

 

перелік адрес індивідуальних (садибних) житлових будинків, власники яких приєднуються до індивідуального публічного договору про надання послуг

перелік адрес багатоквартирних будинків, в яких власники квартир (житлових) приєднуються до індивідуального публічного договору про надання послуг

заява-приєднання до індивідуального публічного договору про надання послуг

публічний договір про надання послуг

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ