Програма придбання доступного житла у Фастівській міській територіальній громаді на 2022 – 2023 роки
- 31.12.2021
Home / Архів новин / Програма придбання доступного житла у Фастівській міській територіальній громаді на 2022 – 2023 роки
![Hände schützen Haus](http://fastiv-rada.gov.ua/wp-content/uploads/e271a0600f0735599e8d1dffd8e8c-e1566977891987.jpg)
Рішенням міської ради № 23-XV-VIІ від 09.12.2021 року була затверджена Програма придбання доступного житла у Фастівській міській територіальній громаді на 2022-2023 роки.
Основною метою Програми є розв’язання гострої проблеми у кадровому забезпеченні молодими фахівцями закладів охорони здоров’я та закладів освіти Фастівської міської територіальної громади сприяння розвитку будівництва у Фастівській міській територіальній громаді.
ПРОГРАМА: Програма доступне житло