Про затвердження списків працівників, які перебувають на квартирному обліку у виробничому підрозділі моторвагонне депо Фастів-1 АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця» згідно перереєстрації

• 19.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

15.07.2024 р.                       м.Фастів                                                   № 396

Про затвердження списків працівників,

які перебувають на квартирному

обліку у виробничому підрозділі

моторвагонне депо Фастів-1

АТ «Укрзалізниця» регіональної філії

«Південно-західна залізниця»

згідно перереєстрації

Розглянувши протокол спільного засідання профспілкового комітету виробничого підрозділу моторвагонне депо Фастів-1 АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця», враховуючи пропозиції  громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, відповідно до п. п. 21, 28 Постанови Ради Міністрів Української РСР і Республіканської ради професійних спілок «Про затвердження правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» від 11.12.1984 року № 470, ст. 40 Житлового кодексу України, п. 14 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантій їх соціального захисту», керуючись п. б пп. 7 ч. 1 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити списки працівників, які перебувають на квартирному обліку у виробничому підрозділі моторвагонне депо Фастів-1 АТ «Укрзалізниця» регіональної філії «Південно-західна залізниця» згідно перереєстрації.
  2. Контроль   за   виконанням  даного  рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський  голова                                                                                 Михайло НЕТЯЖУК

додаток до ріш № 396