Про затвердження плану роботи по  військовому обліку і бронюванню військовозобов’язаних на 2022 рік

• 20.12.2021

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  20.12.2021                                                                                № 388 од

Про затвердження плану роботи по
військовому обліку і бронюванню

військовозобов’язаних на 2022 рік

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 №921, наказу Міністерства оборони України від 15.12.2010 № 660 «Про затвердження Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах»:

1. Затвердити План роботи по військовому обліку і бронюванню військовозобов’язаних працівників виконавчого комітету Фастівської міської ради на 2022 рік (План додається).
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря )  виконавчого  комітету  Фастівської  міської  ради.

Додаток

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук