Про встановлення тарифів на послуги на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, які надає КП ФМР «Фастівська керуюча компанія» на території м. Фастів Київської області.

• 31.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 29 липня 2024 року                                        м.Фастів                                                             № 424

На підставі рішення Фастівської міської ради Київської області від 15 липня 2024 року № 401 «Про затвердження рішення конкурсної комісії щодо визначення КП ФМР «Фастівська керуюча компанія» переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів», розглянувши подання Комунального підприємства Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» щодо встановлення тарифів на послуги на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, відповідно до п. 13 ч. 2 ст. 26, ст. 34 Закону України «Про управління відходами»,  ст.ст. 4, 10, 25  Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2023  № 1031 «Про затвердження Порядку формування середньозваженого тарифу на послугу з управління побутовими відходами, а також тарифів на збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 05.06.2018  № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради Київської області вирішив:

1. Встановити Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастівська керуюча компанія» тарифи на послуги для споживачів на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Фастів Київської області згідно Додатку.
  2. Встановлені тарифи вводяться в дію з 01 вересня 2024 року.
  3. Оприлюднити дане рішення відповідно до вимог законодавства України.
  4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради № 288 від 20.10.2022 р. з 01 вересня 2024 року.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ.

Міський голова                                                                                           Михайло НЕТЯЖУК