Про внесення змін та доповнень  до рішення Фастівської міської ради  № 40-ІV-VІІІ від 23.12.2020 року «Про перейменування Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і затвердження положення»

• 05.07.2024

Р І Ш Е Н Н Я

________________                         м. Фастів                  № ________________

Про внесення змін та доповнень  до рішення Фастівської міської ради

З  метою реалізації Меморандуму про співпрацю між Міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі містечка « Україна та Фастівською міською радою для удосконалення стану здійснення заходів соціального спрямування  щодо сімей/осіб, випускників інтернатних закладів,  сімей з дітьми, які не спроможні впоратися  з кризовими обставинами в родині самотужки, кількісний склад яких у Фастівській міській територіальній громаді суттєво збільшився, враховуючи збільшення об’єктів соціальної інфраструктури у старостинських округах, відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України  від 01 червня 2020 року  № 479 «Деякі питання діяльності центрів соціальних служб», наказу Міністерства соціальної політики України  від 26 січня 2021року  № 29 «Про затвердження Примірного штатного нормативу чисельності працівників районного, міського, районного у місті, селищного, сільського центру соціальних служб», керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення  до рішення Фастівської міської ради № 40-IVVIII  від 23.12.2020 року «Про перейменування Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і затвердження положення», виклавши його у новій редакції (додаток).
  2. Директору Фастівського міського центру соціальних служб Бортовській Ж.П. привести у відповідність штатний розпис Фастівського міського центру соціальних служб, відповідно до чинного законодавства.
  3. Визнати такими, що втратили чинність рішення Фастівської міської ради № 453-XLV-VІІІ від  30.09.2023 р. «Про внесення змін до рішення Фастівської міської ради  № 40-IVVIII  від 23.12.2020 року «Про перейменування Фастівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і затвердження положення», № 30-VІІ-VІІІ від 11.02.2021року «Про зміни до структури Фастівського міського центру соціальних служб»  додаток 2 до рішення міської.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органі ради, з гуманітарних питань.

Міський голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК