Про створення комісії з визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду Фастівської міської територіальної громади внаслідок збройної агресії російської федерації

• 21.12.2022

Р І Ш Е Н Н Я

16.12.2022 року                                           м.Фастів                                   № 340

Про створення комісії з визначення шкоди та збитків,

завданих земельному фонду

Фастівської міської територіальної громади

внаслідок збройної агресії російської федерації

З метою визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду Фастівської міської територіальної громади внаслідок збройної агресії російської федерації, що включає втрати земельного фонду, а також пов’язану з ними упущену вигоду, відповідно до статей 12, 152, 156, 157 Земельного кодексу України, статті 1166. 1212 Цивільного кодексу України, «Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. № 326 (із змінами), «Порядку визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №284 від 19.04.1993 року (із змінами), Методики визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду України внаслідок збройної агресії російської федерації, затвердженої Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 18 травня 2022 року № 295, Правил розроблення робочих проектів землеустрою, затверджених постановою кабінету Міністрів України від 02 лютого 2022 р. №86, ДБН В.2.4-1. «Меліоративні системи та споруди», що затверджений наказом Держбуду України від 25 червня 1999 р. №153, керуючись ст. 31 та ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Створити комісію з визначення шкоди та збитків, завданих земельному фонду Фастівської міської територіальної громади внаслідок збройної агресії російської федерації у складі згідно із додатком до цього рішення.
  2. Визначити, що комісія у своїй роботі керується Постановою Кабінету Міністрів України № 326 від 20 березня 2022 року «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації» та Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року №284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».
  3. Контроль та функції голови комісії покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Додаток до рішення про створення комісії

Міський голова                                                                             Михайло НЕТЯЖУК