Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого  майна – житловому будинку Ляшенко Наталії Костянтинівни по пров. ***

• 20.07.2021

Від  15.07.2021                                        № 349

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого

майна – житловому будинку Ляшенко Наталії

Костянтинівни по пров. ***

Розглянувши звернення Ляшенко Н.К., про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що утворюється в результаті поділу нерухомого майна (договір про поділ житлового будинку від 23.06.2021 р., зареєстровано в реєстрі за №2066) по пров. ****, у зв’язку з впорядкуванням нумерації по провулку, керуючись ст. 261 – 265 Закону України «Про регулювання містобудівної документації», п.п.10 п. «б» ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1. Присвоїти адресу об’єкту нерухомого майна – житловому будинку, що належить Ляшенко Наталії Костянтинівні: ***
  1. Зобов`язати Ляшенко Н.К. внести зміни до правовстановлюючих та інвентаризаційних документів на об’єкт нерухомого майна – житловий будинок по пров. ***
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зикову О.Б.

Перший заступник міського голови                                                     О.Б.Зикова

з питань діяльності виконавчих

органів ради