У Фастові відбулося традиційне щорічне свято відзначення обдарованих діток “Талант.Освіта.Творчість”.

• 27.05.2024
🤩Сьогодні у Фастові відбулося традиційне щорічне свято відзначення обдарованих діток “Талант.Освіта.Творчість”.
🏵Нагороди отримали переможці Міжнародних, Всеукраїнських, обласних фестивалів, конкурсів, змагань, олімпіад, першостей – школярі, вихованці позашкільних закладів та Дитячо-юнацької спортивної школи управління освіти.
🙏Дякуємо за музичні вітання зразковому ансамблю бального танцю “Троянда”, вихованцям музично-вокальної студії “Music land” Фастівського центру позашкільної роботи та Роману Новохатньому.
🥰Дякуємо підростаючому поколінню за плідну роботу, вчителям, вихователям, наставникам-за поради і віру в підопічних, а батькам за безумовну любов, турботу та підтримку.
🇺🇦Разом ми непереможні!