Про погодження фінансового плану КП «Фастівська ЖЕК» на 2023 рік

• 26.01.2023

РІШЕННЯ

Від   20.01.2023                                                                               №21

Про погодження фінансового плану

КП «Фастівська ЖЕК» на 2023 рік

На виконання рішень виконавчого комітету Фастівської міської ради № 23 від 21.01.2016 року «Про погодження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств» та Фастівської міської ради №13-VIII-VII від 29.01.2016 року «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств», керуючись пп.4, п. «а», ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Фастівської міської ради вирішив:

1. Погодити фінансовий план КП «Фастівська ЖЕК» на 2023 рік.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

фінансовий план на 2023р.

Міський голова                                                                                          Михайло НЕТЯЖУК