Про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних, розпорядником яких є Фастівська міська рада та її виконавчі органи

• 20.12.2021

Від 15/12/2021                                                   №   380 од

Про організацію роботи з питань оприлюднення

та оновлення відкритих даних,

розпорядником яких є Фастівська міська рада та її виконавчі органи

З метою підвищення рівня прозорості та відкритості діяльності Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, що є розпорядниками інформації, реалізації прав запитувачів інформації на доступ до публічної інформації, керуючись статтями 17, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 № 280/97-ВР (із змінами), Законом України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» від 21.10.2015 № 835 (із змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» від 30.11.2016 №867:

1. Визначити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником яких є Фастівська міська рада та її виконавчі органи (далі – відкриті дані), згідно з додатком 1.
  2. Встановити, що функції розпорядника інформації Фастівської міської ради здійснюють її структурні підрозділи (у частині інформації, що отримана, створена та знаходиться у володінні структурних підрозділів) та виконавчий комітет Фастівської міської ради (у частині інформації, що отримана, створена та знаходиться у володінні структурних підрозділів).
  3. Покласти на керівників структурних підрозділів Фастівської міської ради та її виконавчого комітету персональну відповідальність за підготовку, передачу, актуальність, достовірність та своєчасне оновлення на офіційному веб-сайті Фастівської міської ради та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних інформації, яка підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних і розпорядниками якої є Фастівська міська рада та її виконавчі органи.
  4. Для оприлюднення та своєчасного оновлення наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних визначити відповідальних осіб згідно з додатком 2.
  5. Відділу з питань інформаційного забезпечення та по роботі із ЗМІ забезпечувати координацію та контроль за оприлюдненням інформації у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.
  6. Розпорядження міського голови №18 від 23.01.2020 «Про організацію роботи з питань оприлюднення та оновлення відкритих даних, розпорядником яких є Фастівська міська рада та її виконавчий комітет» вважати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Фастівської міської ради Рудяк Л.І.

Міський голова                                                         Михайло НЕТЯЖУК

Dodatok-1 – perelik-danykh

Dodatok-2