Про надання погодження Дармостуку Олександру Вікторовичу на отримання містобудівних умов та обмежень

• 21.08.2023

Р І Ш Е Н Н Я

від 16.08.2023 року                        м. Фастів                                   №   356

Про надання погодження

Дармостуку Олександру Вікторовичу

на отримання містобудівних умов

та обмежень

Розглянувши звернення Дармостука Олександра Вікторовича щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під заклад торгівлі  по вул. Південна,5/2 в м. Фастів Київської області», керуючись п.п.9 п.«а» ч.1 ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1.Погодити Дармостуку Олександру Вікторовичу отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під заклад торгівлі  по вул. Південна,5/2 в м. Фастів Київської області» згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатку.

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати Дармостуку Олександру Вікторовичу містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва: «Реконструкція житлового будинку під заклад торгівлі по вул. Південна,5/2 в м. Фастів Київської області».
  2. Попередити Дармостука Олександра Вікторовича про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення проєктно-кошторисної документації та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК

Дармостук, МУіО вул.Південна,52