Про надання дозволу Томченко Людмилі Андріївні на переведення квартири №47 з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під офісно-торговельні приміщення по вул. Соборна, 56 в м. Фастів Фастівського району Київської області

• 22.02.2024

Р І Ш Е Н Н Я

від 19.02.2024 року                м. Фастів                                №  89

Про надання дозволу Томченко Людмилі Андріївні

на переведення квартири №47 з житлового фонду

в нежитловий з подальшою реконструкцією

під офісно-торговельні приміщення по вул. Соборна, 56

в м. Фастів Фастівського району Київської області

Розглянувши звернення Томченко Людмили Андріївні щодо надання дозволу на переведення квартири №47 з житлового фонду в нежитловий у житловому будинку по вул. Соборна,56 в м. Фастів Фастівського району Київської області з подальшою реконструкцією під офісно-торговельні приміщення, керуючись Порядком переведення жилих приміщень (будинків) у нежилі в населених пунктах Фастівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням №51-IX-VIII від 15.06.2021 року Фастівської міської ради, ст.29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п.п.9 п.«а» ч.1 ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет вирішив:

1. Надати дозвіл на переведення квартири №47 у житловому будинку по вул. Соборна,56 в м. Фастів Фастівського району Київської області, що належить Томченко Людмилі Андріївні, з житлового фонду в нежитловий.
  2. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію квартири №47 у житловому будинку по вул. Соборна, 56 в м. Фастів Фастівського району Київської області під офісно-торговельні приміщення, згідно передпроєктних пропозицій, наведених у додатках.
  3. Попередити Томченко Л.А. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державного архітектурно-будівельного контролю.
  4. Попередити Томченко Л.А. про необхідність укладення договору з КП «Фастівська ЖЕК» на участь в утриманні багатоквартирного будинку по вул. Соборна, 56 в м. Фастів Фастівського р-ну Київської обл.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Додаток

Міський голова                                                                                            Михайло НЕТЯЖУК