Про надання дозволу на приватизацію Пилипенко Ользі Петрівні, Ульянову Володимиру Сергійовичу, Кошман Марині Віталіївні, Кошман Ростиславу Андрійовичу та Кошман  Дар’ї Андріївні

• 27.09.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від  24.09.2021                                                                                                        №465

Про надання дозволу на приватизацію

Пилипенко Ользі Петрівні,

Ульянову Володимиру Сергійовичу,

Кошман Марині Віталіївні,

Кошман Ростиславу Андрійовичу

та Кошман  Дарї Андріївні

Розглянувши заяву  Пилипенко О.П. мешканки будинку по вул. Кільцевій, 31 у
м. Фастові  про передачу у власність займаного нею та її сім’єю   житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.12.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади» керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати квартиру № 7 у будинку по вул. ***  загальною площею 52,5 кв.м., житловою площею 34,3 кв.м., в приватну cпільну – часткову   власність, шляхом приватизації:

– Пилипенко Ользі Петрівні – 1/5;

-Ульянову Володимиру Сергійовичу -1/5;

– Кошман Марині Віталіївні, – 1/5;

– Кошману Ростиславу Андрійовичу, -1/5;

– Кошман Дар’я Андріївна, – 1/5 .

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

1. Фінансово-господарському відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук